(micro stakes) Brunn`i päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • brunn
    Jube Noob
    • May 2013
    • 105

    #91
    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

    Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    4way foldi peale ei mõelnud?
    Mõtlesin, et nigunii kaotan, aga ma poleks seal suutnud kunne ka foldida.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #92
      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

      Visahinge naljad on paremad.

      Comment

      • brunn
        Jube Noob
        • May 2013
        • 105

        #93
        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

        Tahaks teada mis arvate sellest käest.
        Turni reraise peale olin sõnatu, aga callisin.... riveris on juba easy showe.



        PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 8 players
        Hand converted by PokerTracker 4

        Hero (BB): $2.35
        UTG: $2.10 (VPIP: 28.57, PFR: 14.29, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 7)
        UTG+1: $1.87 (VPIP: 20.90, PFR: 7.46, 3Bet Preflop: 3.33, Hands: 69)
        MP: $1.78 (VPIP: 14.29, PFR: 12.61, 3Bet Preflop: 6.12, Hands: 119)
        MP+1: $2.83 (VPIP: 7.96, PFR: 5.97, 3Bet Preflop: 1.20, Hands: 202)
        CO: $2.29 (VPIP: 12.80, PFR: 10.40, 3Bet Preflop: 2.33, Hands: 126)
        BTN: $1.02 (VPIP: 41.18, PFR: 11.76, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 34)
        SB: $2.25 (VPIP: 11.63, PFR: 5.81, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 86)

        SB posts SB $0.01, Hero posts BB $0.02

        Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has A 5

        UTG raises to $0.04, fold, fold, fold, fold, BTN calls $0.04, fold, Hero calls $0.02

        Flop: ($0.13, 3 players) 5 7 4
        Hero checks, UTG bets $0.06, BTN calls $0.06, Hero calls $0.06

        Turn: ($0.31, 3 players) 5
        Hero checks, UTG bets $0.14, fold, Hero raises to $0.43, UTG raises to $1.02, Hero calls $0.59

        River: ($2.35, 2 players) 7
        Hero bets $1.23 and is all-in, UTG calls $0.98 and is all-in

        Hero shows A 5 (Full House, Fives full of Sevens)
        (Pre 31%, Flop 17%, Turn 77%)
        UTG shows 6 6 (Two Pair, Sevens and Sixes)
        (Pre 69%, Flop 83%, Turn 23%)
        Hero wins $4.16

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #94
          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

          Fold pre, täiesti ausalt.

          Comment

          • brunn
            Jube Noob
            • May 2013
            • 105

            #95
            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Fold pre, täiesti ausalt.
            buttonil fish, tõesti pole mõtet 2 sendiga floppi vaadata?

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #96
              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

              Pre fold, oleks mingi 1 vastane kes foldib, siis 3betiks, aga ei calliks niisama.

              Siin vist betiks floppi suuremalt ja turni kindlasti ka aga väiksemalt
              turni mitteshovemine vast halb sest vastane tundub tahtvat mängida stäkile, kehva riverit ei maksa enam

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #97
                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                Algselt postitas brunn Vaata postitust
                buttonil fish, tõesti pole mõtet 2 sendiga floppi vaadata?
                Ma ei mõtleks siin selle peale, et meil on ainult 1bb callida (pikas perspektiivis selliste väga väikeste vigade tegemine võib päris korraliku osa WR ära süüa) vaid pigem sellele, kuidas meie käsi post-flop mängib. 5xx puhul ikaldume tihti oma a'la kolmanda paariga, Axx puhul oleme tihti domineeritud paremate ässade poolt, 55x, A5x on väga harv nähtus. Lisaks ka see asjaolu, et me peame kätt positsioonist väljas mängima.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #98
                  Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                  offsuit fold, suited juba pre calliks

                  Comment

                  • brunn
                    Jube Noob
                    • May 2013
                    • 105

                    #99
                    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                    tänud vastuste eest, sellega on asi selge.

                    üks koht kus ma raha kaotan veel set vs set olukorrad kus ma pm kunagi ei foldi.
                    Ja mul pole aimugi kas bad beat või enda vead.
                    selline käsi näiteks
                    kui see on bad beat siis asi selge lasen samamoodi edasi :D
                    aga järele vaadates niipalju vastaseid järgi ja ta leadib esimesena välja, ehk siis vägatugev käsi.
                    a noh ei tea...


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    easy fold eks?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • 50CandyJoe
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 253

                      #100
                      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                      Set vs set on cooler. Juba KK ja 22 vastu on meil 50% equityt. Tal ranges fd-sid jms sodi ka, seega wp.

                      Comment

                      • brunn
                        Jube Noob
                        • May 2013
                        • 105

                        #101
                        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                        tegin nl5 shoti ja asi läks perse täiega.
                        lauavalik oli hea. kõik flipid läksid pekki jne.
                        Tõsine frustatsioon on sees...

                        Nüüd quitin juba viiendat korda vist :D

                        Comment

                        • ivar866
                          Grinder
                          • Oct 2012
                          • 776

                          #102
                          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                          non showdown on ilus

                          Comment

                          • Confidence
                            FPP Pro
                            • Mar 2015
                            • 200

                            #103
                            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                            Matthew Juanda "Applications of Nolimit Holdemi" oled lugenud? Kui mitte siis soovitan.

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #104
                              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                              See Applications of Nolimit Holdem on hea raamat, aga nl2-nl10 ja vb isegi kõrgemates limiitides hakkama saamiseks pole vaja absoluutselt nii spetsiifilist infot nagu seal raamatus on.. piisab ABC'd mängides. Pigem alustada nullist, lapata läbi põhitõed ja proovida uuesti. Või krdi investeeri oma roll või osa rollist coachi ja see raha tuleb päeva-kahe-kolmega tagasi. See pole lihtsalt võimalik, et inimene kes vähegi vaeva näeb jääb nl2'te püsima.

                              Comment

                              • p0l1
                                Grinder
                                • Jan 2011
                                • 581

                                #105
                                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                                -1 ivarile
                                +1 korrastajale

                                Comment

                                Working...